28. 6. 2022 se k výročí naší školy uskutečnila OLYMPIÁDA!

Věková kategorie r. 2009 + 2010 obsadily dívky:
1. místo Růžena Horváthová
2. místo Kristýna Siváková
3. místo Liliana Kavurová

Chlapci r. 2009 + 2010:
1. místo Daniel Kotlár
2. místo Marek Kotlár
3. místo Štefan Horváth

Dívky r. 2008:

Daniela Karallová 1. místo

Dívky r. 2006 + 2007:
1. místo Laila Siváková
2. místo Petra Sinuová
3. místo Vanesa Šerešová

Chlapci r. 2006 + 2007:
1. místo Marek Gabčo
2. místo Kevin Ferko
3. místo Kevin Sinu

Všem žákům děkujeme za účast a gratulujeme vítězům .

27. 6. 2018 proběhl Den míčových her. Žáci si mohli vybrat a sestavit tým na turnaj ve fotbale či přehazované anebo si zahrát v přírodě Petanque, Kroket či Molkky.

26. 4. 2018  se v Mostě uskutečnilo okresní kolo Odznaku všestrannosti, kde naše škola získala krásné 2. místo. Gratulace patří Káje a Sáře Horváthové, Naty Kotlárové, Karče Ilavské, Lukášovi a Dominikovi Gabčovi, Emilu Horvátovi a Tomášovi Kramárovi.
V jednotlivcích si dále odnesli zlatou medaili Natálie Kotlárová a Lukáš Gabčo, stříbro získala Karolína Ilavská a bronz Sára Horváthová, Dominik Gabčo a Petr Sivák.

Dne 25. 4. 2017 se konalo okresní kolo v OVOV na 10. ZŠ Most. Naše škola po loňské bronzové medaili získala letos ZLATOU!!! V jednotlivcích si pak odnesli 1. místo Dominik Gabčo a Petr Sivák. Stříbrnou medaili Sára Horváthová a Milan Tirpák a bronz David Čajkovský. Velké poděkování a gratulaci všem sportovcům s velkou radostí od srdce přeje p. uč. Vavřičková

Dne 31. 3. 2017 se uskutečnilo oblastní kolo odbíjené chlapců ve sportovní hale Koldům. Naši žáci se umístili na 5. místě.

19. 1. proběhlo na naší škole OBLASTNÍ KOLO V BASKETBALE CHLAPCŮ.

Naše škola získala 4. místo.

25. 11. 2016 jsme v rámci volejbalové ligy poměřili poprvé síly s Gymnáziem T. G. Masaryka.

Zápas skončil vítězně 3:1 pro Gymnázium, nicméně nadšení a krásná hra

našeho týmu zaslouží velké uznání!

V rámci Krušnohorského šestiboje uskutečnily atletické závody na ZŠ a MŠ Meziboří. Naši žáci vybojovali 5. místo z devíti zúčastněných škol.

Učíme se a snažíme se o Fair play

4. ročník Krušnohorského šestiboje přespolním během v Lomu. Naši žáci obsadili 7. místo

Dne 21. 04. 2016 se naši žáci zúčastnili sportovní akce "Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů"

V okresním kole OVOV 2016 získala naše škola krásné 3. místo. V jednotlivcích jsme vybojovali dalších 5 medailí: 3 zlaté - Natálka Kotlárová, Dominik Gabčo, David Čajkovský, 1 stříbrnou - Květa Horvátová a 1 bronzovou - Daniel Mosqueda.

Dne 10. 05. 2016 se nši žáci zúčastnili sportovní akce
"Lehkoatletický čtyřboj žáků ZŠ speciálních a praktických"
V okresním kole v Litvínově získali žákyně 5. tříd několi medailí:
Anička Gajdošová - 2. místo - Běh
                              - 3. místo - Skok