Mateřské školy

Mateřská škola Paraplíčko                                               Mateřská škola Sluníčko

Bc. Monika Bělohlavá                                                                            Bc. Lenka Klimplová
Mob.: 736 472 822                                                                                Mob.: 736 633 598
Email: msp@zsjanov.cz                                                                        Email: slunicko@zsjanov.cz

Vážení rodiče,

z důvodu demolice bytového domu v těsné blízkosti mateřské školy se od pátku 24. 6. 2022 provoz MŠ přesouvá do prostor mateřské školy Sluníčko - Školská 104 Litvínov – Janov. Pro naše potřeby bude vyčleněn 1. pavilon.

Bližší informace Vám předají třídní učitelky a vedoucí učitelka MŠ Bc. Monika Bělohlavá. Prázdninový provoz naší MŠ bude probíhat od 1. 7. do 29. 7. 2022 v MŠ Sluníčko.

V měsíci srpnu bude naše MŠ z důvodu čerpání dovolené uzavřena, provoz pro přihlášené děti do konce srpna zajistí MŠ Sluníčko ve svých prostorách.

Předpoklad ukončení prací v souvislosti s demolicí domu je konec srpna. Zda zahájíme provoz v naší MŠ, prozatím není jasné.

O situaci a zahájení provozu Vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek školy www.zsjanov.cz, facebookových stránek MŠ Paraplíčko a skupin jednotlivých tříd.

Děkujeme za pochopení.

Vedení MŠ a ZŠ Litvínov - Janov

Přihláška k předškolnímu vzdělávání:

Informace k zápisu 2021/2022

MŠ Paraplíčko