Aktivní projekty

Služby pro rodiče na Chomutovsku a v Litvínově

Posilujme gramotnosti a dovednosti inovativně
Spolupráce pro život
Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných předmětů
Zůstaňte s námi po škole aneb Rozvoj kompetencí žáků v Ústeckém a Karlovarském kraji
Revitalizace MŠ Paraplíčko v Litvínově
Posilujme gramotnosti a dovednosti inovativně
Brousíme svůj jazýček
Služby rodičům
Pilotní programy
Komunitní plán

Něco málo o projektech

Významným faktorem, který zcela jistě ovlivňuje rozhodování o dalším studiu na středních školách, potažmo pak na vysokých školách, je pro žáky motivace. Mostecko je charakteristické vysokým procentem nezaměstnanosti. Proto je velmi důležité, aby žáci při svém rozhodování o budoucí profesi během výuky na základních školách měli co nejširší paletu aktivit a nasbírali co nejvíce zkušeností, které by jim pomohly odstartovat jejich profesní dráhu.

O tom jaký vliv mají projekty a to nejen na naše žáky, ale i jejich rodiče jsme se mohli přesvědčit v předchozích letech v projektu Dětí učí rodiče, kdy po absolvování viz. zmíněného projektu se podařilo některým rodičům nalézt práci. A to je ta nejlepší zpětná vazba, která se nám mohla vrátit.